Přihlásit / Registrovat

Aladin Evolution - nové modely

06.04.2011
Představujeme Vám další nové modely vodních dýmek Aladin, řady Evolution - vodní dýmka Aladin Retro a vodní dýmka Aladin Tummy Ball. Vodní dýmka Aladin Tummy Ball je maličká kompaktní vodní dýmka, charakteristická velice atraktivně tvarovanou vázou a stylovou ozdobou na těle dýmky. Vodní dýmka Tummy Ball, kterou najdete v sekci Vodní dýmky Aladin Evolution - Vodní dýmky Aladin Low Budget, je určena pro jednoho kuřáka, záměnou pojistného ventilu za speciální redukci z ní však lze jednoduše vykouzlit dýmku pro dva.
Vodní dýmka Aladin Retro - to je velice výstižné pojmenování pro super stylovou malou vodní dýmku s úžasně zdobenou vázou. Vodní dýmka Aladin Retro je jednošlauchová, určena pro jednoho kuřáka, avšak stejně jako v případě dýmky Tummy Ball z ní lze jednoduše vytvořit dýmku pro kuřáky dva. Samoucpávací mechanismus se dvěma kuličkami navíc umožní souběžné kouření vodní dýmky dvěma kuřáky. Vodní dýmku Aladin Retro nabízíme ve dvou barevných provedeních, v barvě modré a černé.

Nové příchutě Molamix doplňují naši obsáhlou nabídku zvlhčovadel tabáku do vodních dýmek - zvlhčovadlo tabáku do vodní dýmky MolaMix Ananas, zvlhčovadlo tabáku do vodní dýmky MolaMix Černý rybíz a zvlhčovadlo tabáku do vodní dýmky MolaMix Vanilka.
Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.