Přihlásit / Registrovat

Bohemian Glass. Dejte přednost české kvalitě

14.06.2016
Zpětná zrcátka automobilu navléknuta do české vlajky, čepice v barvách bílo červeno modré trikolóry a na sobě hokejový nebo fotbalový národní dres. Český patriotismus se především v dobách konání velkých sportovních událostí hojně projevuje. Česká stopa ve světě se ale netýká pouze jmen Jágr nebo Nedvěd. Značný úspěch mají také výrobky v oblasti vodních dýmek, dokonce i těch tradičních. Velký podíl na tom nese tuzemské sklo.

Vázy z českého skla Bohemian Glass jsou dosti oblíbené ve spojení s egyptskými či blízkovýchodními mosaznými těly. Bohaté zdobení a prvotřídní kvalita se u tradičních typů dýmek skvěle vyjímá. Na ručně zpracovávané vázy pro vodní dýmky jsou machři značky Egermann nebo BJ. Některé z jejich precizních produktů se na našem e-shopu objevily mezi novinkami.

Nového zboží si všimnete také u jiného druhu příslušenství. Korunky El Nefes Screener ve čtyřech barvách mají šmrnc, neváhejte je vyzkoušet. A pokud se chystáte na dovolenou, třeba jen na víkend zhlédnout krásy české přírody a místních památek, společnost vám může dělat cestovní dýmka Oduman N2 Travel, která má svoji praktickou taštičku.

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.