Přihlásit / Registrovat

Dýmkařské novinky, které odstraní škrábáni v krku

26.05.2015
Čas od času se během relaxování u vodní dýmky přihodí nešťastná věc, tabák v korunce se začne přepalovat. Tomu se však dá snadno předejít použitím některé z novinek.

Škrábání v krku při vychutnávání si vaší oblíbené příchutě není nikdy příjemné. Laborování s posouváním a odebíráním kostiček uhlíků z alobalu, jenž překrývá vršek korunky, zná nejspíš každý. Existují však praktické pomůcky, díky nimž můžete tyhle starosti hodit za hlavu. Jde o speciální nástavce na korunku, které jsou navrženy právě tak, že přemíru žáru odvádí z kotlíku ven, případně si uživatel může sám korigovat množství vzduchu proudícího z uhlíků směrem k tabáku. Co se tzv. heat managementu týče, k nedávno představenému Kaloudu Lotus se na scéně objevuje další pomocník, tentokrát z dílen Apple On Top, pojmenovaný Provost. Provost je primárně určen pro jablečné korunky, pasuje však i na ostatní typy standardních velikostí.

Kromě vychytaných pomůcek na vaše korunky pro vás máme několik dalších novinek, třeba doplnění modelů vodních dýmek UNITY včetně náhradních dílů nebo úplně nováčky ze skla od značky Lava.

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.