Přihlásit / Registrovat

Jak zjistit odolnost dýmky? Třeba ji hodit ze skály

26.10.2015
Předem upozorňujeme, že zkoušet tímto způsobem, kolik toho vydrží klasická vodní dýmka není zrovna nejrozumnější nápad. Nejspíš by to nerozchodila. Je však jedna, která je pro takové podmínky stavěná.

Mistři v oboru už vědí, o jaké dýmce je řeč. Česká cestovatelka Hydrogen Pipes O2, vyrobena z hliníku a zcela nerozbitných nerezových částí, toho zvládne opravdu hodně. Při zátěžových testech přežila i pád na skálu z výšky 12 metrů. Samozřejmě, nějaké ty oděrky a pohmožděniny se po tak extrémním zacházení objeví, s tím se musí počítat. Rozhodně však není důvod se o Hydrogen O2 strachovat, když se s ní vydáte na vysokohorský výšlap.

O2 rozhodně není jedinou novinkou. Přibylo tak třeba příslušenství k vodní dýmce UNITY Magnum, jež se taktéž pyšní hliníkovými komponenty. Není problém si nyní dokoupit náhradní silikonovou hadici, borosilikátovou vázu či náustek vyrobený ze stejného materiálu. Náustků máme pro vás ještě více. Skleněné Devil smoke hrají úžasnými barvami a u každé silikonky se budou perfektně vyjímat.

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.