Přihlásit / Registrovat

Kdy se ze zboží můžu radovat?

Máme-li zboží skladem, znamená to, že jsme připraveni jej co nejdříve odeslat Vámi zvoleným způsobem. Kromě České republiky Vám balík pošleme i na Slovensko či jiných koutů Evropy. Pokud dáváte přednost očnímu kontaktu, můžete si objednané zboží vyzvednout osobně.

Koncovým zákazníkům odesíláme zboží do druhého dne. Může se však stát, že dojde k nepatrnému prodlení. K víkendovým objednávkám přistupujeme chronologicky - na začátku pracovního týdne tak mají přednost objednávky uskutečněné v pátek a sobotu. Pokud na zásilku spěcháte a nemáte možnost vyzvednou si ji osobně, dejte nám vědět, buď do poznámky k objednávce, e-mailem nebo telefonicky.

Objednávky obchodníků většinou obsahují značné množství položek, čemuž odpovídá doba vychystání.

Situace se mění ve chvíli, kdy jsou skladové zásoby Vašeho vybraného produktu vyčerpány. Jestli dychtíte pouze po tom jednom a nechcete dělat ústupky, klidně se na nás obraťte s dotazem na doplnění zásob. Je však dobré míti na paměti, že spoustu našeho sortimentu dovážíme z dalekých krajů, a není tudíž v našich silách Vám zaručit, že zboží budeme mít do týdne na skladě. Rozhodně ale uděláme vše pro to, abyste byl(a) spokojen(a).

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.