Přihlásit / Registrovat

Koruna na korunku a kostičky pro Lotus. Záplava nového uhlí

05.10.2015
Unikátní RZÚ, české kokosáky nebo uhlíky vyrobené pro Kaloud Lotus. A k tomu ještě balení kostiček světoznámé značky. Začíná uhlíkobraní.

Vezmeme to od konce. Na tradiční hodnoty přírodních uhlíků jsou již pravidelní uživatelé zvyklí. Žádný zápach, skvělá výhřevnost a minimum zbytkového popela se samozřejmě týká i Genie Coco, kokosáků od výrobce MYA, kterých je v jednom balení 84.

Další novinka v pořadí shrábne nejspíš o něco větší obdiv. Fresh Coco jsou uhlíky tvarované tak, aby dokonale zapadly do oblíbeného Kaloud Lotus. A fungují náramně! V kombinaci se silikonovou korunkou Samsaris je lepší zvolit maximálně tři uhlíky, pokládáte-li Lotus na keramiku, pak plná nálož není problém. Po celý čas dýmení není třeba se uhlíků dotýkat, stačí si jen pohodlně pohrávat s otevíráním lotusových komor.

Medité se sice nezaměřila pouze na funkčnost s lotusem, přesto se ani v jejich případě nejedná o zcela klasický tvar. Český výrobce dal přednost takzvaným flatům, tedy kostičkám, které nemají všechny strany stejně dlouhé. Oproti běžné krychli jsou flaty spíše takové placky. V Medité si vyhráli i s designem samotné krabičky, který reflektuje punc této luxusní značky.

Předností rychlozápalných úhlíků je v prvé řadě jejich snadná příprava. Na rozpálení RZÚ stačí obyčejný zapalovač. Díky speciální směsi si lze dýmku vychutnávat již během minuty. Přidané dusičnany a síra však mohou mírně ovlivnit chuť tabáku. Rovněž je nezbytné s černými tablety či kroužky neustále manipulovat. Výrobce uhlíků Carbopol všechny zmíněné neduhy odstranil a vypustil do světa svůj nejnovější produkt s názvem Crown. Unikátní design umožňuje horkému vzduchu volně proudit, což přispívá k rovnoměrnějšímu prohřívání obsahu v korunce a tak i pohodlnějšímu kouření. Rychlozápalná směs je tvořena čistě přírodními materiály, které při hoření nevypouštějí nepříjemný zápach.

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.