Přihlásit / Registrovat

Kvalitní ocel a nadčasový design. Stylové dýmení s Kaya INOX

30.08.2016
BRASS, GLASS, ELOX, INOX... Pokud vám anglické výrazy pro materiály nejsou cizí, hned víte, co od jaké řady dýmek Kaya můžete čekat. A jestli fandíte nerezu (INOX), model Neon Click 2S vás nenechá chladnými.

Německá značka se skarabem ve znaku se řídí heslem Rauchen mit style, neboli Kouřit stylově. A řídí se jím opravdu dobře. Málokterý výrobce vodních dýmek se může pyšnit inovátorskými technologiemi a nadčasovými modely na takové úrovni jako právě Kaya. Mosazné tělo v moderním kabátu, bajonetové spojení těla s vázou Click nebo adaptér na hadici opatřen o-kroužkem jsou charakteristickými rysy stylových vodnic.

Stylový design se nedá upřít ani řadě INOX. Metalicky stříbrné tělo z kvalitní nerezové oceli skvěle doplňuje v případě modelu Neon INOX 630 Click 2S matná váza ve čtyřech barevných provedeních, silikonová hadice barevně ladící s tělem dýmky, lehký hliníkový náustek a jednoduchá keramická korunka. Nechybí ani zmiňovaný systém Click, jak je patrné z názvu, nebo napojení hodice přes o-kroužek.

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.