Přihlásit / Registrovat

Nakhla a její kaleidoskop. Je libo Double Red nebo Silky Greeny?

24.04.2017
Po dloooooouhatánském a poměrně dramatickém čekání jsme všichni společně zajásali. Hurá, máme Nakhlu! Více než dobře známá egyptská značka tabáku dorazila prozatím v šesti příchutích. A z důvodu dodržení podmínek uvedených v evropské tabákové směrnici také pod novými názvy. Inu zvykejme si.

Ty tam jsou dny, kdy jsme si vybírali mezi příchutěmi borůvka, jahoda nebo třeba vodní meloun. Dnes už to bohužel tak jednoduché není. Korunku vodní dýmky nyní obohacujeme o řeckou abecedu a nově, v případě tabáku Nakhla, také o různé barevné varianty. A to by nás v dohledné době měl rozveselit také Al Fakher se svým nápaditým konceptem pojmenování příchutí. Ale zůstaňme zatím u Nakhly.

V Egyptě si s názvy příliš hlavu nelámali. Roztočili kaleidoskop a nová jména příchutí byla na světě. Místo hroznu Tinsel Greeny, místo dvojitého jablka Double Red. Prostě podle barvy příchutě, respektive její krabičky, vzešel i její název. A taky proč ne? Méně je někdy více, a koupit si zásobu tabáku podle nových označení napříč vícero výrobci by zvládl nejspíš jen klučina, který kdysi v televizní talentové reality show zpaměti odvykládal jízdní řád jakéhokoli vlakového spoje u nás. Při výběru příchutě na našem eshopu doporučujeme používat produktový filtr, podle nějž si pohodlně zvolíte, o který typ tabáku máte zájem.

Aby toho nebylo málo, musíme se při pohledu na krabičky "kochat" pacientem napojeným na přístroje, u nějž se zarmoucenými výrazy ve tvářích sedí pravděpodobně manželka s dcerou. Nebo můžeme politovat dítko, jež se snaží zuby nehty dostat ze spárů zlomyslné ženy, která mu do tváře fouká kouř z cigarety. Nebojte, obrázků je na výběr hodně. Chce to mít jen šťastnou ruku při vybírání.

Nicméně poptávka po tabáku do vodní dýmky je obrovská a výrobci dělají vše pro to, aby ji dokázali uspokojit. Zatím se to daří tak nějak napůl. Od Nakhly jsme momentálně rádi alespoň za šestici příchutí, které by se v budoucnu měly (doufáme) rozrůst o další hravé barvičky.

Tak ať chutná.
 

Název

Příchuť

Tinsel Greeny

Jablko

Ruby Red

Višeň

Silky Greeny

Hrozen

Sparkly Red

Malina

Coral Red

Jahoda

Double Red

Dvě jablka

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.