Přihlásit / Registrovat

Narikela se vrací na scénu

17.10.2016
...a přináší s sebou pro ni typické pořádné kusy skla, které v nové prémiové řadě doplňují i podobně robustní nerezová těla. Dokonalou souhru obou komponentů obstarává v případě všech modelů dýmek Narikela systém Click.

Značka Narikela není žádným osamoceným prvňáčkem vzhlížejícím k partě ostřílených deváťáků. Jde spíše o středoškoláka, jenž si vzal na čas od rutinních povinností volno, aby mohl poznat svět a vrátit se nabitý novými zkušenostmi.

Mohutné skleněné vázy v zajímavých, možná až chaotických, barevných provedeních, jež patří u dýmek Narikela k hlavním poznávacím znakům, osadila německá značka těžkými odolnými těly z nerezové oceli. To samo o sobě žádné pozdvižení nejspíš nevyvolá. Do sebe jsou však obě části spojené intuitivním systémem Click. Tenhle fakt už možná nejedno obočí nadzvedne. Dalším, na první pohled ne zcela viditelným, prvkem, který každému modelu přidává na kvalitě, je délka downstemu (spodní trubky). Pečlivým testováním došli precizní němečtí inženýři z původní trubky skoro olizující dno vázy k současnému stavu - výsledkem je naprosto skvělý tah. V celkovém součtu jde tedy o kvalitní a co do funkčnosti výborně zpracované vodní dýmky.

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.