Přihlásit / Registrovat

Novinky Aladin a Sahara Smoke

17.07.2012
Očekávaná zásilka příslušenství k vodním dýmkám světoznámých značek Sahara Smoke a Aladin je konečně tady. Kromě běžného příslušenství jako jsme si pro vás připravili i dvě speciality.

Korunka vortex je dílem zaměstnanců společnosti Sahara Smoke. Oproti běžným korunkám s otvory po celém dně je korunka vortex vybavena kuželovitou částí s otvory uprostřed korunky. Toto vylepšení zabraňuje stékání melasy do těla dýmky. Díky tomu dýmka hoří déle a kouř chutná lépe. Navíc si směs tabáku stále udržuje svoji vlhkost a je tedy téměř nemožné tabák spálit. Není tedy divu, že toto vylepšení napodobují i ostatní výrobci. Originál je však vždy opatřen logem Sahara Smoke.

Stylovým doplňkem od egyptského výrobce dýmek Aladin je speciální  lampa pod vodní dýmky. Ta je  je uprostřed vybavena devíti LED diodami, které prosvětlují vázu. Dýmka tedy obzvláště v přítmí upoutá pozornost a navodí perfektní atmosféru. Napájení diod je řešeno třemi tužkovými bateriemi. Samozřejmostí je možnost použití se všemi typy dýmek Aladin.

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.