Přihlásit / Registrovat

Novinky Aladin - náhradní vázy či sofistikovaná korunka

17.03.2015
Rozpálit uhlíky do běla, vychutnat si nevšední ovocné potěšení, zajistit rovnoměrné prohřívání tabáku nebo vyměnit v případě potřeby starou vázu za novou umožní čerstvé novinky Aladin.

Všechny námi nabízené modely vodních dýmek Aladin Origins mají nyní v nabídce náhradní díly v podobě skleněných váz. Dokonce přibyla dvě nová města, španělská Barcelona a hlavní město Bangladeše Dhaka. Rozšíření stávající nabídky se týká i beznikotinových kamínků Ice Rockz, s jejichž šesti novými příchutěmi se vám budou dělat boule za ušima.

K rozpálení uhlíků nebo uvaření večeře při kempování v přírodě skvěle poslouží plynové žhaviče Hookah Flame. Během krátké chvilky dokáží připravit třeba nové přírodní uhlíky CoAla, nebo již dobře známé "bambusáky" Bamboocha, které lze nyní pořídit v balení po šesti kusech.

Zřejmě nejvychytanějším produktem mezi aladinovskými novinkami je moderně zpracovaná korunka Reactor. Někdo si již dal dvě a dvě dohromady, a docvaklo mu, že korunka bude mít cosi společného s tarbušem Heat Reactor. Po spojení těchto dvou komponentů vznikne unikátní set, zajišťující rovnoměrné proudění horkého vzduchu, putující z uhlíků do nabité korunky. Tabák či jakákoli jiná alternativa se tak za žádných okolností nepřepaluje, čímž si zachovává lahodnou chuť po celou dobu kouření.

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.