Přihlásit / Registrovat

Novinky, na kterých si smlsnete

17.01.2014
Nemáme pro vás sice tabulku čokolády, ani štangli salámu, pochutnat si přeci můžete i na tabáku, stejně jako minerálních kamíncích. V případě nových Bigg Ice Rockz, Nubia a Shishamix je to hotová fantazie.

Ice Rockz - nový styl kouření bez výhrad navzdory absence tabáku. Dlouhotrvající chuť poskytuje gelový materiál uchovávající aroma melasy a dopřávající perfektní požitek z kouření. Kombinace sladké vůně, designu neodolatelné laskominy a jemné osvěžující chuti dělá z ledových kamínků vrcholný produkt.

Nubia - kvalitní virginský tabák nasekaný na velikost přesně odpovídající požadavkům konzumentů vodních dýmek je navíc mírně předvlhčený, proto není nutno trávit dlouhé hodiny neúprosným čekáním a netrpělivým zkoumáním tabáku, zda už je nasáklý melasou. Po šedesáti minutách je vše připraveno k oddávání se smyslnému potěšení.

Shishamix - malá lahvička melasy v sobě ukrývá výrazné aroma, a ve spojení s tabákem Nubia dávají dohromady výsledek, za kterým ostatní tabáky nemohoucně pokulhávají. Hrozí zde však mírné riziko, že už nebudete chtít kouřit nic jiného.

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.