Přihlásit / Registrovat

Novinky od Sahary

01.09.2014
Po delší odmlce se o pozornost přihlásil americký výrobce vodních dýmek Sahara Smoke. Zcela nové dýmky i úctyhodných rozměrů a příslušenství pro zpestření.

Bavíme-li se o úctyhodných rozměrech, myslíme tím dýmky s celkovou výškou 82 cm a vázou tak objemnou, že by se s přehledem dala využít jako akvárium pro rybičky. I samotné názvy, Envy, Dynasty, Ace, napovídají, že nejde o žádné prcky.

Když už jsme u těch prcků, nové přírustky zaznamenala skupinka dýmek s označením Genie, které jsou pravým opakem výše zmíněných velikánů. Ale jak je známo, co je malé, to je milé. Takové tvrzení vystihuje i bílorůžovou Pandoru... nazvanou Pure. Novou fazonu dostala i řada Khanjar, jež dělá parádu s modely Scar a Shockwave.

Kategorii běžných rozměrů ztělesňují novinky Dragon, Leaf, Onyx a Bubble. Každá z nich hýří osobitým designem a tématicky zdobenou, ručně malovanou vázou.

Saharácké příslušenství obohatil zcela nový tarbuš, děrovač fólie, korunka Vortex tribal, jantarová hadice Velvet, převlékací hygienické náustky a ledovač. Snad vám tímto výběrem uděláme radost.

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.