Přihlásit / Registrovat

Novinky - zvlhčovadlo Molamix, korunky a čističe Limpuro

11.03.2011
V sortimentu korunek pro vodní dýmky jsou k dispozici nové korunky - keramické korunky s vyboulenou střední částí, které jsou u většiny vodních dýmek Aladin Evolution. Tyto super keramické korunky Aladin jsou velice praktické - díky vyboulení střední části tabák v dýmce lépe a rovnoměrněji prohořívá a je ho zapotřebí mnohem menší množství než u klasických korunek. Tyto speciální keramické korunky Aladin oceníte i v případě použití příliš vlhkého tabáku (tabáku s vysokým podílem melasy). Melasa neprotéká skrz korunku do dýmky a neznečišťuje těsnění ani tělo vodní dýmky, ale zůstává zachycena v kanálku při okraji korunky.
Pro případy znečištění vodní dýmky je k dispozici sekce Čističe Limpuro. V nabídce je čistící prostředek pro odstranění vodního kamene - čistící prostředek Limpuro Antikalk, v balení 100 ml a čistící prostředek Limpuro BIO Cleaner, pro odstranění veškerých nečistot z vodní dýmky, bez jakékoliv námahy - 100% odbouratelný čistící prostředek Limpuro BIO Cleaner, který je k dispozici v balení 250 ml a 500 ml spray.

Další novinky jsou ze sekce zvlhčovadel tabáku Molamix, kde přibyly nové příchutě - zvlhčovadlo tabáku do vodní dýmky Molamix s příchutí kiwi, zvlhčovadlo tabáku do vodní dýmky Molamix s příchutí malin a zvlhčovadlo tabáku do vodní dýmky Molamix s příchutí grapefruit. Nyní naše nabídka zvlhčovadel tabáku Molamix obsahuje celkem 20 skvělých příchutí!
Račte si vybrat...
Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.