Přihlásit / Registrovat

Od korunek až po redukce, přinášíme novinky s logem Kaya

24.04.2014
Přistupte blíže! Přistupte a pohlédněte na ty skvosty, na ty dechberoucí novinky od firmy Kaya, které se svým vzhledem a zpracováním vymykají standardu. Začněme třeba hadicemi...

Převážná většina nových hadic Kaya nese název Ager. Jejich nespornou výhodou je možnost hadice proplachovat vodou. V hadici se tak při pravidelném čištění neusazují nečistoty a je stále jako nová. Dlouhá rukojeť a náustek zaručí vytoužené pohodlí při držení hadice. Některé modely Ager obsahují i chladící kapsle - skvělý doplněk pro parné letní dny. A pokud zamýšlíte koupi hadice za účelem dárku, potěší vás plechová dóza Kaya BASIC ve čtyřech barevných provedeních.

Stále více kuřáků se poptává po redukcích k napojení druhé hadice do vodní dýmky. Ideální řešení pro "párty kouření," kdy jeden šlauch prostě nestačí. Žádný problém. Stačí zvolit správnou velikost redukce, dokoupit plastovou kuličku pro samoucpávací mechanismus a pak už jen hurá na párty.

Dalšími novinkami na seznamu jsou korunky Phunnel s vyvýšeným středovým tunýlkem zabraňující stékání melasy. Vybírat můžete z variant Cup a Cover, a z barev terakota či kaštan.

Samotnou kapitolou jsou vodní dýmky, svatý grál všech kuřáků. Těch do kategorie Kaya přibylo poměrně slušné množství. Popisování jednotlivých modelů by zabralo více než hodně řádků, a upřímně, kdo by to četl? Kaya myslí na všechny, a proto vytváří nápadité i decentnější vzory, co do velikosti menší i větší vodní dýmky. Jsou i takové, které se pyšní vývody až pro 4 hadice. To kdybyste chtěli pořádat třeba rodinné dýchánky.
 

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.