Přihlásit / Registrovat

Paleta novinek pro příznivce vodních dýmek

13.03.2013
Tentokrát si přijdou na své všichni kdo si svoji výbavu vodní dýmky chtějí doplnit o šikovné pomůcky a také Vás zajisté potěší hned dvě nové značky kokosových uhlíků.
První z řady novinek vám představujeme Tarbuš pro vodní dýmky Aladin komín. Název napovídá, že se nejedná jen o tarbuš, která plní funkci závětří, ale umí i něco více. Má perforované dno na které se položí rozžhavené uhlíky. Celá tarbuš se nasadí přímo na korunku vodní dýmky. Uhlíky tak při kouření necestují po korunce, ale jsou v tarbuši. Dřevěná rukojeť umožňuje bezpečnější manipulaci. Další z řady šikovných pomocníků je Děrovač fólie pro vodní dýmky Zamir opatřený kovovými hroty. Cestovní polstrovaný vak Shisha Bag pro vodní dýmky Aladin je praktický pomocník k přenášení vodní dýmky. Vnitřní polstrovaný prostor je oddělen praktickými přihrádkami.
Přírodní kokosové uhlíky vynikají vyšší výhřevností a dlouhou dobou hoření. Kokosové uhlíky Cocobel a Tom Cococha neobsahují žádné chemické látky a nemají žádný vliv na chuť tabáku. Jedním z pozitiv je i velmi malý zůstatkový obsah popílku. V novém zboží je i bambusové uhlí do vodní dýmky BamBoocha 250g, zvlhčovadlo tabáku do vodní dýmky MolaMix FREEZE, Glycerín 99,5% a Korunka pro vodní dýmky Aladin Classic.

Zvyšte si komfort a využijte nabízené novinky k vodním dýmkám.
Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.