Přihlásit / Registrovat

Potřebujete korunku nebo přemýšlíte nad novou dýmkou? Vyberte si z novinek

27.08.2015
Tülay, Miray, Ilkay, Sonay, Dilay. Tohle není arabský překlad zaklínadla z Harryho Pottera ani výčet hráčů turecké reprezentace. Takové názvy nesou nové korunky El Nefes Olympus.

Při pohledu na hloubku korunek El Nefes typu phunnel s jedním vyvýšeným otvorem uprostřed může někdo nabýt dojmu, že se dovnitř příliš mnoho tabáku nevejde. Hned po prvních zkušenostech však zjistí, že opak je pravdou. Může za to větší vrchní průměr korunky oproti obvyklým hodnotám, díky kterému kotlík pojme s přehledem dvacet gramů tabáku.

Nové produkty se objevily i mezi vodními dýmkami. O tom, že se jedná o výjimečné kousky nemůže být ani řeč. Modely značek Farida a Khalebbo překypují krásou tradičního zpracování a designu. Až 90 cm vysokým dýmkám z Egypta a Sýrie konkuruje turecká moderna značně menších rozměrů. Vodnice Oduman nepřesahují výšku 28 cm bez korunky, manipulace s nimi je tak o malinko snazší. Matná, nebo čirá váza z tvrzeného skla, do ní vsazená kovová trubka s diffusorem a nahoře talířek. Dýmky Oduman nemají žádné tělo. Nekonvenční vzhled umocňují drobné detaily jako třeba držák na hadici nebo LED modul, na který je vespod vázy připravený prostor.

Nejen dýmky a korunky obohatily naši nabídku. Velkou parádu udělají i speciální sítka Badcha nebo třeba Flavor Saver, pomůcka, zabraňující kontaktu rozpálených uhlíků s fólií na korunce.

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.