Přihlásit / Registrovat

Shiazo minerální kamínky - kouření bez kouře!

11.04.2011
Shiazo minerální kamínky jsou skvělým řešením pro každého, kdo si chce vychutnat báječnou chuť vodní dýmky a přitom nekouřit. Ještě donedávna byla tato myšlenka pouhým snem, představou. Dnes se však tento sen stává skutečností, vodní dýmka již nemusí být více spojována s kouřením! S minerálními kamínky Shiazo totiž nekouříte, ale vdechujete hustou chutnou páru!
Minerální kamínky Shiazo jsou přírodní kamínky upravené speciální metodou tak, aby absorbovaly co největší množství aromatické kapaliny (glycerinu). Díky této úpravě nedochází, při použití minerálních kamínků Shiazo ve vodní dýmce, k žádnému spalování a vzniku kouře. Při použití minerálních kamínků Shiazo ve vodní dýmce dochází k zahřívání glycerinu až do bodu varu, kdy se začíná uvolňovat chutná hustá pára. Jakkoliv je tato hustá pára podobna kouři - není kouřem, je pouhou párou!

Minerální kamínky Shiazo - žádný nikotin!
Minerální kamínky Shiazo - vynikající zážitek bez kouře!
Minerální kamínky Shiazo - 20 příchutí!
Minerální kamínky Shiazo - skvělá cena!


Příprava vodní dýmky s kamínky Shiazo je stejná jako příprava vodní dýmky, ve které se chystáme kouřit tabák. Minerální kamínky Shiazo jsou vhodné pro všechny typy korunek vodních dýmek, jednotlivé kamínky jsou dostatečně velké, takže nepropadávají skrz otvory v korunce. Dózu s minerálními kamínky Shiazo před upotřebením protřepeme a pak pomocí kleštiček aplikujeme do korunky minerální kamínky Shiazo v množství dle své libosti. Pokuď je korunka s minerálními kamínky Shiazo připravena, stačí vzít žhnoucí uhlík, položit na alobal a hotovo...
Přejeme Vám skvělý zážitek!
Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.