Přihlásit / Registrovat

Shiazo minerální kamínky v dalších nových příchutích!

12.05.2011
V kategorii Minerální kamínky Shiazo je k dispozici sedmero zbrusu nových, neobvyklých příchutí - Shiazo minerální kamínky se zvláštní a neopakovatelnou příchutí lesní byliny - mařinky vonné, Shiazo minerální kamínky s jemnou příchutí limetky, Shiazo minerální kamínky s příchutí exotického ovoce Marakuja, Shiazo minerální kamínky s příchutí inspirovanou stejnojmenným brazilským koktejlem Caipirinha, Shiazo minerální kamínky s příchutí čokolády, Shiazo minerální kamínky s příchutí malin a pálivých papriček a konečně minerální kamínky Shiazo s příchutí růží!
Minerální kamínky Shiazo jsou skvělou alternativou pro vodní dýmku, namísto klasického tabáku do vodní dýmky. Minerální kamínky Shiazo jsou 100 % přírodní kamínky, které, díky speciální úpravě, produkují při použití ve vodní dýmce hustou chutnou páru, nikoliv kouř! Proto jsou kamínky Shiazo skvělým řešením pro všechny nekuřáky i kuřáky - experimentátory, kteří chtějí ve vodní dýmce vyzkoušet něco nového.
V nabídce kategorie minerálních kamínků Shiazo je nyní více než 20 tradičních i netradičních příchutí, za bezkonkurenční cenu!
Račte si vybrat...
Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.