Přihlásit / Registrovat

Sklo uvnitř silikonu. Korunka Kaloud Samsaris Vitria

15.07.2016
Použití jen silikonu v případě korunky Kaloud Samsaris je sice fajn, ne každému ale zcela vyhovuje. A tak americký výrobce vzal původní koncept a znatelně jej vyladil.

Od chvíle, kdy společnost Kaloud vypustila na trh jedinečnou heat management pomůcku Lotus, dalo se tušit, že s každým dalším produktem bude chtít ohromit dýmkařskou veřejnost. A ono tomu také tak bylo a stále je. Po hvězdném Lotusu přišla na řadu silikonová korunka Samsaris stvořena právě pro kooperaci se svým starším bratrem. Dlouhou dobu si spolu skvěle rozuměli. Po čase se ale někteří majitelé Samsarisu začali ozývat, že každodenní používání korunky silikonu zrovna neprospívá.

Výrobce před těmito názory rozhodně oči nezavíral, volání dýmkařů vyslyšel a korunku upravil. Ze Samsarisu vypreparoval vnitřek, udělal do ní otvory a dovnitř silikonového torza vložil skleněnou misku. A tak se na svět dostala Samsaris Vitria. A zase se z ní stal hit. Skleněná výplň, která se dá vytáhnout a snadno vyčistit, si zachovává koncept šesti komor, inspirovaný Fibonacciho spirálou pro lepší prohřívání tabáku.

Silikon-skleněný hybrid Vitria nově dorazil i k nám. Stejně tak se můžete radovat z faceliftované verze heat management systemu Kaloud Lotus, který je nyní celý v matu.

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.