Přihlásit / Registrovat

Sultana-med pro vodní dýmky, novinka!

01.09.2011
Sultana-med je horká novinka ve světě vodních dýmek! Sultana-med je tekutý přípravek se schopností vázat na sebe škodliviny obsažené v tabákovém kouři. Kouř, vzniklý spalováním tabáku ve vodní dýmce, obsahuje velké množství karcinogenů a nebezpečných látek. Kouř je sice částečně čištěn přes vodu či jiný druh kapaliny ve váze vodní dýmky, nicméně převážná část škodlivin stále zůstává obsažena v kouři a je vdechována do plic. Pokuď se chcete těchto škodlivin co nejvíce vyvarovat, přípravek sultana-med je skvělým řešením!
Sultana-med filtrační roztok pro vodní dýmky, v podobě čirého roztoku v ampuli, má schopnost navázat na sebe až 95 % škodlivin z tabákového kouře, navíc nezanechává žádnou chuťovou stopu v tabákovém kouři. Pro použití přípravku Sultana-med je zapotřebí odstřihnout špičku plastové ampule a roztok aplikovat přímo do vázy vodní dýmky naplněné tekutinou, nejčastěji vodou. Po řádném promísení obou kapalin, které je potřeba provést ihned, vznikne na povrchu tenká vrstva, která účinkuje 3 - 4 hodiny kouření vodní dýmky. Přípravek sultana-med je k dostání v podobě krabiček o 4 ampulích, (každá  o objemu cca 3 ml), v cenově výhodných boxech o 20 krabičkách a cenově výhodných sáčcích, určených pro čajovny, o 120 ampulích přípravku sultana-med.
Přípravek sultana-med, určený výhradně pro použití ve vodních dýmkách, není výbušný, toxický, ani hořlavý. Složení tohoto výrobku plně vyhovuje předpisům kvality a čistoty Německého zákona o potravinách a zboží (LMBG). Je schválena jeho distribuce v Evropské Unii.


Filtrační roztok sultana-med je k dispozici za dobré ceny.
Doporučujeme!
Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.