Přihlásit / Registrovat

Tabák a spousta dýmek. Novinka za novinkou

04.12.2015
Doplnění příchutí zlaté edice Al Fakher, sázka na tradici, estonské dýmky Hekkpipe a značky, jejichž oblíbeným materiálem je sklo. Novinkami se to u nás jen hemží.

Dýmky Hekkpipe, které se rodí v estonském hlavním městě Talinu, cílí především na milovníky turistiky a vášnivé cestovatele. Bez modelu Hekkpipe Active už neuděláte krok, zásluhu na tom má textilní popruh, díky kterému se dýmka tváří jako taška přes rameno. Jak Active, tak levnější Hexagon je tvořen kovovou lahví "obalenou" dřevěným krytem.

V oblíbené edici Golden arabského tabáku Al Fakher přibyly nové příchutě - máta a pomeranč. Kromě třech novinek jsme opět naskladnili i stávající příchutě, a zlatá řada je tak nyní zcela kompletní.

Zažitým trendem celoskleněných dýmek se vydává stále více značek. Nejde už o osamělé vlky, nýbrž celé smečky. K nedávným novinkám Dschinni a Nebula se nyní přidává šest modelů s logem DUD Shishas. Ke zpestření obsahují dýmky DUD v balení i LED modul s dálkovým ovladačem, takže si bez problému můžete udělat světelnou show.

Zarytí dýmkaři jistě znají značku El Nefes. Kdo si však láme hlavu nad těmito slovy, bude určitě mile překvapen. El Nefes jsou turecké dýmky, které sázejí na tradiční zpracování. Velký talířek, hliněná korunka, mosazné tělo a k tomu, světe div se, česká váza. Arabské značky pro své modely nezřídka loví sklo právě v našich končinách. Dohromady jde o naprosto jedinečné dýmky, na které se dobře dívá, a ze kterých je radost kouřit.

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.