Přihlásit / Registrovat

Také toužíte mít černou perlu?

13.12.2012
O vznik vodních dýmek se zasloužili jako první zřejmě Peršané. Odtud se rozšířila takřka do celého světa. Své příznivce z řad kuřáků si získala samotným rituálem, který začíná přípravou vodní dýmky až po konečnou pohodu a relax při kouření.
Vodní dýmky Kaya jsou novinkou. Vodní dýmky Kaya Black Snared White a frosted Earthquake, jsou 48 cm vysoké vodní dýmky. Tělo je k váze z masivního skla napojeno šroubovým závitem. Druhou skupinkou jsou 30 cm vysoké Vodní dýmky Kaya Q7 (černá, zelená, modrá). Tělo těchto vodních dýmek je nasazovací a má skvělou stabilitu. Poslední skupinku tvoří luxusní řada s motivem černé perly, kterou představují vázy. Pevné spojení mezi tělem a vázou je zajištěno šroubovým závitem - Vodní dýmky Black Pearl (Emboss, Dragon, Tribal, Thorn).
Jako novinku nabízíme náhradní náustky k hadicím Kaya (Techno čirý a Luxury a Bubble čirý), který je z tvrzeného skla, dále proplachovatelnou silikonovou hadici pro vodní dýmky Kaya Bubble chrom červenou, korunku pro vodní dýmky Kaya Derin černou, která svým tvarem zamezuje stékání melasy do těla vodních dýmek a ocelový klobouček pro korunky typu Phunnel, který zlepšuje průchod horkého vzduchu tabákem.

Pro pohodu a příjemné chvíle – vodní dýmky Kaya.
Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.