Přihlásit / Registrovat

Téměř kompletní rodina Kaloud a nový systém Kaya Combat

22.05.2017
Rodinka amerických snobíků z Beverly Hills se rozrostla o další dva členy. Kaloudovic family doplnila nejmladší verze korunky Vitria a prémiové uhlíky Aura. Pozoruhodnou novinku přinesl také výrobce vodních dýmek Kaya - systém spojení těla s vázou Combat.

Vitria II. Zatím nejnovější model silikon-skleněného hybridu korunky, narostl na výšce i objemu o pár centimetrů. Zvětšení korunky má jedno patřičné opodstatnění. Zabránit kontaktu heat management systemu Kaloud Lotus plného rozžhavených uhlíků se silikonovou částí korunky. A tak u Samsaris Vitria II pokládáte Lotus pouze na skleněný vnitřek korunky, nikoliv na její silikonové torzo. A ještě jednu výhodu větší rozměry mají - do korunky se vejde větší množství tabáku.

Druhým přírůstkem jsou uhlíky Aura, jejichž tvar je přizpůsoben pro použití s HMS Kaloud Lotus. O půlměsíčcích Aura hovoří zakladatel značky Kaloud Reza Bavar jako o nejčistších přírodních uhlících, které jsou na trhu dostupné. Rozdíl je znát jak v čistší chuti, tak v lepším hoření uhlíků a naprosto zanedbatelným zůstatkovým popelem oproti ostatním produktům.

Svěží vítr do manipulace s vodní dýmkou přinesla značka Kaya. Její systém spojení těla s vázou Combat dostaly prozatím modely s příznakem ELOX - hliníkové dýmky s povrchovou úpravou proti oxidaci. Kaya ukázala jak si představuje budoucnost vodních dýmek už dříve, když přišla s bajonetovým systémem Click. V případě nového Combat není zapotřebí už ani lehké pootočení známé právě u jejich předchůdců. Stačí pouze stlačit vnější kovovou část a tělo do ní zasunout. Jednoduché jako facka. A jelikož jde o hliník, dýmky jsou krásně lehké.

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.