Přihlásit / Registrovat

Top Mark - nové vodní dýmky

05.10.2010
Představujeme Vám nové modely vodních dýmek Top Mark 2010! Vodní dýmka Mansoura, vodní dýmka Girga a vodní dýmka Rosetta - trojici nových vodních dýmek naleznete v sekci velkých vodních dýmek Top Mark. Tyto nové velké jednošlauchové vodní dýmky se vyznačují vysokou stabilitou, snesou i velkou zátěž, takže jsou vhodné i pro použití v čajovnách. Nové vodní dýmky taktéž vynikají svým popracovaným designem, jež z nichž činí naprosto nepřehlédnutelné kousky, přesvědčete se sami...
Vodní dýmka  Mansoura upoutá na první pohled svým vznešeným vzhledem. Tělo této vodní dýmky je dekorováno barevnou plastovou ozdobou, jenž tvarem připomíná vznešenost antického sloupoví. Nádherná dýmka Mansoura je Vám k dispozici v několika barevných provedeních - v barvě červené, zelené, modré a velice elegantní černé. Doporučujeme!

Vodní dýmka Rosetta se vyznačuje svým překrásně zpracovaným štíhlým tělem, které je navíc ze dvou stran zdobeno barevnými plastovými ozdobami v barvě vázy a hadice vodní dýmky. Vysoká, nádherná dýmka Rosetta vynikne vždy a všude.

Vodní dýmka Girga - to je velmi sympatický kousek od světoznámého výrobce vodních dýmek - Top Mark. Tělo je zdobeno barevnou ozdobou ve tvaru velké kapky, která samozřejmě barevně ladí s ostatními komponenty vodní dýmky. Tato vodní dýmka jistě potěší všechny, kdo preferují kouření s možností chlazení kouře ledem. Pod talířkem dýmky je umístěna nádoba na led. Kouření s chlazením ledem je velice oblíbené a vodní dýmky s nádobou na led jsou velmi vyhledávané. Vodní dýmka Girga s ledovačem je tady a je Vám k dispozici hned ve třech barevných variantách. Doporučujeme!

Jen připomínáme, že všechny vodní dýmky Top Mark jsou zabaleny v originálních krabicích. Je samozřejmostí, že v ceně vodní dýmky je i veškeré potřebné příslušenství - hadice (šlauch), kleště na uhlíky, korunka, talířek, veškerá těsnění, náustek a čistící štětky. Ke každé vodní dýmce je taktéž přiložen i přesný návod na kompletaci a použití vodní dýmky.
Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.