Přihlásit / Registrovat

Uzavírka mostu - jak se k nám dostat

23.10.2018
Že se v Zábrdovicích chystá dlouhodobá uzavírka mostu, přes který se k nám dostávají zákazníci i dodavatelé, jsme věděli už poměrně dlouho. Podrobnosti o objízdných trasách a možnostech dopravy k nám byly však do posledních chvil velkým otazníkem. Tady je návod, jak na výluku nejlépe vyzrát.

Pokud cestujete směrem od Cejlu nebo Dětské nemocnice...
- pěšky byste se k nám měli dostat přes stávající most až do dubna 2019. Poté by měl být přístup přes řeku zajištěn provizorní lávkou pro pěší.
- autem tudy neprojedete. Raději zvolte některou z objízdných tras.
- v případě jedné z tramvajových linek v okolí Cejlu a Vranovské můžete vystoupit na nejbližší zastávce (Francouzská) a dojít k nám po svých - je to jen kousek. :-)

Pokud cestujete směrem od Staré osady nebo Životského...
- možná vás zaskočí značka zákazu vjezdu umístěná jen několik málo metrů od nás. Jestliže si k nám jedete vyzvednou zásilku nebo nakoupit zboží, nenechte se touto značkou odradit a směle k nám do areálu zajeďte.
- v případě hromadné dopravy máte možností, jak se k nám dopravit, více. Než abychom je všechny krkolomně vypisovali, doporučujeme si prohlédnout mapu Dopravního podniku města Brna nebo navštívit webové stránky Kopeme za Brno.

Věříme, že se s touto uzavírkou společně popasujeme co nejlépe. Těšíme se na vaši návštěvu.

Váš SHANTI Team

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.