Přihlásit / Registrovat

Validace zákazníka a účtu - ověření věku

Vidíme, že se chystáte na první nákup, u kterého si musíme být jisti vaším věkem. To je v pohodě, ukážeme vám, jak na to

Každé zboží, které je označeno štítkem "Nad 18 let" vám ze zákona můžeme zaslat až po ověření věku. K tomu stačí, když nám společně s vyplněným elektronickým formulářem pošlete ofocený doklad totožnosti, respektive jen jednu stranu, na které máte uvedeno datum narození. Jakmile váš věk zkontrolujeme, "odemkneme" u vašeho účtu možnost nakupovat tabákové a jim podobné produkty - při jakékoliv další objednávce už se nám díky tomu prokazovat nemusíte.

Bezpečnost je pro nás na prvním místě

Zkusíme si tipnout, co vám teď běží hlavou: A je to bezpečné? Nebojte, tento postup je zcela v souladu s ochranou osobních údajů. Nikde na internetu se žádná vaše data neukládají, a tudíž se k nim zpětně nemá kdo dostat. Chápeme, že jde přece jen o citlivé informace, a proto k nim tak i přistupujeme. Na vše navíc dohlíží kontrolní orgány jako třeba Úřad pro ochranu osobních údajů.

S ověřeným účtem nakoupíte vše

Co je tedy potřeba udělat? Zaregistrovat se nebo přihlásit, vyplnit tento formulář, přiložit k němu fotku přední strany občanského průkazu nebo pasu a kliknout na "Odeslat". My poté žádost zpracujeme a jakmile budeme mít hotovo, pošleme vám e-mail, že už můžete nakupovat úplně cokoliv.

Jestli vás napadá nějaká otázka, klidně nám napište nebo zavolejte. Případně si můžete přečíst více podrobností v sekci "Otázky a odpovědi k validaci zákazníka", kde najdete také konkrétní znění zákona, kterým se v této věci řídíme.
Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.