Přihlásit / Registrovat

Vodní dýmky Kaya!

28.08.2012
S radostí oznamujeme, že máme v naší nabídce nové vodní dýmky značky Kaya Shisha. Tyto ručně vyráběné dýmky jsou díky svému unikátnímu designu snadno rozeznatelné na první pohled.

Jedinečné vázy dýmek Kaya se od konkurence odlišují svým nenapodobitelným, téměř až futuristickým, vzhledem. Zároveň jsou tyto vázy opatřeny kovovými objímkami se závitem, který zajišťuje dokonalou těsnost spoje a snadnou montáž. Těla z ušlechtilé nerezové oceli lze rozložit na díly a snadno vyčistit. Všechny dýmky Kaya jsou vybaveny pojistným ventilem, který je možné vyměnit za redukci k připojení další hadice.

Specialitou společnosti Kaya je rozsáhlá nabídka příslušenství k vodním dýmkám. Velmi stylové a hygienické jsou luxusní hadice Techno, Bubble a Luxury. Tyto silikonové hadice zaujmou na první pohled svými náustky z tvrzeného skla. Díky použitým materiálům nejen skvěle vypadají, ale taky se velmi snadno čistí. Pro ty, kteří upřednosňují hadice s tradičním vzhledem, jsou tu hadice Emperor s prodlouženými rukojeťmi a plastovými náustky. Všechny náhradní hadice Kaya jsou proplachovatelné vodou. V naší nabídce je dále i několik velikostí keramických korunek Kaya. Posledním velmi užitečným doplňkem je diffusor, který, je-li nasazen na konec dýmky ponořený ve vodě, rozptyluje kouř na malé bublinky. Dýmka má potom jemný tah a kouř chutná lépe.

Aktuálně jsme obdrželi pouze první neúplnou zásilku. V následujících měsících budeme sortiment značky Kaya doplňovat.

Dopřejte si luxusní provedení a styl dýmek Kaya!

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.