Přihlásit / Registrovat

Vodní dýmky TheUnit a SheeCool

20.07.2011
Vodní dýmky SheeCool, to jsou dýmky s revolučními vázami SheeCool, které mají uvnitř dvojité stěny těla zmrazitelnou gelovou hmotu. Pro dlouhotrvající "ledový efekt" při kouření stačí ponechat vázu SheeCool po několik hodin v mrazničce, po zamrznutí gelové hmoty je váza připravena k použití. Po naplnění vázy kapalinou a sestavení vodní dýmky je vodní dýmka SheeCool připravena k použití. Zamrzlý gel v těle vázy znatelně ochlazuje kapalinu uvnitř vázy a zajišťuje tak dlouhotrvající výrazné ochlazení a zjemnění kouře, navíc, stoupající mrazivý vzduch z vázy prodlouží dobu spalování tabáku i uhlíku. Již při prvním potáhnutí z hadice lze pocítit úžasně chladivý, jemný a intenzívní kouř, který chutná neuvěřitelně dlouho! Jemný nepřepálený chladivý dým, skvělá dlouhotrvající chuť, pomalejší prohořívání tabáku, menší obsah škodlivin v kouři - to je SheeCool!
Vodní dýmky TheUnit jsou luxusní vodní dýmky pro všechny, kdo kladou důraz na precizní úroveň a styl. Tyto vodní dýmky pro jednoho kuřáka zaujmou okamžitě svým stroze futuristickým designem a barevným sladěním v designu skla a kovu. Veškeré komponenty byly vyrobeny z prvotřídních materiálů - vázy z tvrzeného laboratorního skla, kovové komponenty (tělo vodní dýmky, korunka a kryt na korunku) z precizní hliníkové slitiny a hadice z gumy, což zaručuje její proplachovatelnost. Všechny součásti vodních dýmek TheUnit jsou omyvatelné v myčce! Další zajímavostí u těchto vodních dýmek je také unikátní sériové číslo, kterým je označena každá jednotlivá vodní dýmka TheUnit.
Futuristický design, luxusní provedení, prvotřídní materiály, odolnost a funkčnost, to jsou vodní dýmky TheUnit, které nabízíme ve třech luxusních provedeních - vodní dýmka TheUnit Titan, vodní dýmka TheUnit Pink a Diamond.
Račte si vybrat...
Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.