Přihlásit / Registrovat

Zahoďte alobal! Nastupuje dvojice Kaloud Lotus a Samsaris

05.05.2015
Občas se stačí porozhlédnout kolem sebe a čerpat inspirace z obyčejných věcí. Takovou filozofii zastává i americká společnost Kaloud, jejíž výrobky dobyly svět vodních dýmek.

Kaloud (čti klaud) v současné době září především díky dvěma inovativním produktům - Kaloud Lotus a Kaloud Samsaris. Lotus je speciální pomůcka pro korunky vodních dýmek, umožňující snadnější a sofistikovanější regulaci horkého vzduchu z rozžhavených uhlíků. Obecně platí zásada, že kdo vyzkoušel Lotus, ten už se k alobalu nevrátil. Jednoduchá manipulace s otevíráním průduchů pro větší či menší proudění tepla směrem k tabáku dokázala na svou stranu strhnout už mnoho kuřáků vodních dýmek. Žádné propichování fólie, žádné posouvání uhlíků při nežádoucím přepálení tabáku, s Lotusem je zkrátka kouření veselejší.

Druhý člen rodiny Kaloud je podstatně mladší než první popisovaný Lotus. Silikonovou korunku Samsaris spatřili zákazníci poprvé v listopadu loňského roku. Navržena byla pro spojení právě s Lotusem. Korunka disponuje šesti komorami, do kterých lze umístit různé příchutě tabáku a objevovat tak stále nové mixy. Vzduch proudí přes středový otvor, jako je tomu u korunek typu phunnel. Díky propracovanému designu korunky se její obsah rychleji a rovnoměrněji prohřívá. Výhodou silikonu je také možnost s korunkou manipulovat bez sebemenšího rizika popálení.

Tento web v rámci poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.